ביעור חמץ


מאת: חנן פלד
בימוי: תמר קינן
עיצוב תפאורה ותלבושות: ארנה ברנט שמעוני
עיצוב תאורה: מתן פרמינגר
מוזיקה: יונתן בר גיורא

"צוותא"

עם בוא הפסח, כמו בכל שנה, מוכרת המדינה את כל החמץ לגוי. הגוי הנבחר הפעם הוא איוב, דרוזי פטריוט, בעל מסעדה כושלת ומועמד ש"ס לראשות המועצה ביישובו. הכל מסתבך כשמתברר שהגוי הוא לא גוי. המדינה תובעת העברת בעלות על החמץ לגוי כשר, אבל איוב, שמנסה לשמור על כבודו, פותח במלחמה כנגד המדינה כולה.


עיצוב תפאורה ותלבושות: ארנה ברנט שמעוני
עיצוב תפאורה ותלבושות: ארנה ברנט שמעוני

בוגרת החוג לתיאטרון באוניברסיטת ת״א (1995), בעלת תואר שני בתרפיה באמנות מ"לסלי קולג׳" (1999), בוגרת המסלול לעיצוב במה ותלבושות ב"סמינר הקיבוצים" (2015). בין עבודותיה: "{RE{MEMBER", "אורז כחול", "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש", "טנגו" , "אחרונה" (סמינר הקיבוצים); "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש" (ת. הקאמרי); "ברטוד ואגנס" (ת. הבימה); "מאחורי העיניים" (ת. חיפה); "מנחם מנדל בא"י" (ת. יידישפיל); "דינה", "פיפטי פיפטי" (ת. דימונה); "הנידפים" (ת. נוצר); "רעב" (פסטיבל עכו, 2008); "ביעור חמץ" (צוותא); "הדהוד" (ת. תמונע); "קונטקט" (מרכז עינב); "טראסק" ("חג המחזמר"); "קיץ אחרון" (בית הספר למשחק "גודמן"); "בית הבובות" (אוניברסיטת תל אביב); "מדף הספרים", "בלונה" (פסטיבל הצגות ילדים בחיפה).


עיצוב תאורה: מתן פרמינגר
עיצוב תאורה: מתן פרמינגר

בוגר תואר ראשון בחוג לאמנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב, 2012. מעצב תאורה להפקות תיאטרון ומחול בפסטיבלים ובתיאטראות שונים. בין היתר עיצוב תאורה בתיאטרון "הקאמרי", בפסטיבל עכו (2013, 2015, 2019), פסטיבל תיאטרון קצר ב"צוותא" (2020-2016), פסטיבל תיאטרון ילדים בחיפה (2019), פסטיבל "תיאטרונטו" (2014, 2017), תיאטרון "תמונע", "צוותא", תיאטרון יפו, תיאטרון ארצי לנוער, תיאטרון לילדים ונוער באר שבע, תיאטרון "הנפש", תיאטרון "הספריה", סטודיו למשחק ניסן נתיב, "סמינר הקיבוצים", "גודמן" בית ספר למשחק, הסטודיו למשחק מייסודו של יורם לוינשטיין, בית ספר למשחק "בית צבי". משנת 2013, מנהל טכני ומורה לתאורה במגמת התיאטרון בתיכון אלון, רמת השרון.