אִישְׁ'ל ורוֹמַנְצקָה – סיפור על דייט שהסתבך…


מאת: חנוך לוין
ניהול אמנותי: דרור קרן ויוסי בן נון
עיצוב תאורה: זיו לימור
מוזיקה: יוסי בן נון

"צוותא" בשיתוף "תזמורת התיאטרון הישראלית" בניצוחו של יוסי בן נון

דרור קרן, יוסי בן נון וגוני כנעני בליווי תזמורת בת 17 נגנים, מגישים לנו את סיפורם של אִישְׁ'ל ורוֹמַנְצקָה. ביום חמישי בטלפון הכל נשמע מבטיח… ובשבת הם נפגשו.
אִישְׁ'ל, רווק דלוח, ורוֹמַנְצקָה, בחורה עם תקוות, "מתנפצים" זה על זו במסע לילי צולע ברחובות תל אביב.


ניהול אמנותי: דרור קרן
ניהול אמנותי: דרור קרן

שחקן ויוצר. בוגר "Mountview Theatre School", לונדון. שיחק בעשרות הצגות בתיאטרון חיפה, "הבימה", "גשר" ובעשרים השנים האחרונות שחקן התיאטרון "הקאמרי". שני תפקידיו האחרונים הם עיבודים לספריו של דויד גרוסמן – אברם ב"אשה בורחת מבשורה" ו"דובלה ג'י" ב"סוס אחד נכנס לבר" (על הפקה זו זכה בשלושה פרסי התיאטרון לשנת 2017, כשחקן, במאי ושותף לעיבוד). כתב וביים את "על האש" (פרס התיאטרון למחזה הטוב ביותר, 2015), שעלה בתיאטרון "הקאמרי" בהצלחה גדולה. שיחק גם בטלוויזיה ובקולנוע וזכה שלוש פעמים בפרס השחקן המצטיין מטעם האקדמיה. לאורך כל השנים ממשיך עם מופע הסטנד אפ שלו על בימת "צוותא" וברחבי הארץ.


ניהול אמנותי: יוסי בן נון
ניהול אמנותי: יוסי בן נון

מוזיקאי ופסנתרן. כבר בצעירותו ניגן עם כל התזמורות הגדולות בארץ. תלמידו של פרופ' אריה ורדי. שירת בצבא כמוזיקאי מצטיין. עשה את התואר הראשון ב – École Normale de Musique בפריז ואת התואר השני ב – Manhattan School of Music, בניו יורק. לאחר לימודיו נכנס לעולם התיאטרון כמלחין וכמנהל מוסיקלי. ניהל וניצח על רבים ממחזות הזמר בשני העשורים האחרונים והלחין מוזיקה לעשרות הצגות עם מיטב הבמאים.